Komunikat COVID

Implanty dentystyczne

Są optymalnym, pewnym, a co najważniejsze, trwałym rozwiązaniem problemu braku jednego lub kilku zębów. Implant jest tytanowym elementem zastępującym korzeń prawdziwego zęba.


Zdajemy sobie sprawę, że trwałe i bezpieczne leczenie implantologiczne jest dla naszych pacjentów bardzo ważne. Dla nas również. Dlatego długo szukaliśmy odpowiednich rozwiązań, które odpowiadałyby naszym wspólnym oczekiwaniom. Korzystamy więc w NIEWADA CLINIC z najnowocześ- niejszego sprzętu do tego typu zabiegów - trójwy- miarowego tomografu, nawigacji implantologicznej oraz mikroskopu i lup. Zadbaliśmy również o to, aby nasz  personel był  przede  wszystkim  doświadczony  i profesjonalny. Praca i szkolenia w europejskich ośrodkach   implantologicznych,   m.in  w  Niemczech  i Szwecji, pozwalają nam wierzyć, że połączenie specjalistycznej wiedzy z najnowocześniejszą techniką, to najlepsze, a właściwie jedyne, rozwiązanie.

Konsekwencje utraty zęba.

Skutki utraty zęba mogą być naprawdę poważne. Pozostała po zębie przestrzeń ułatwia sąsiednim zębom przemieszczanie się prowadząc do powstawania tzw. węzłów urazowych, które mogą być przyczyną utraty kolejnych zębów.

Przy braku kilku zębów, utrata własnej kości może również uwidaczniać zmarszczki wokół ust, które postarzają nasz wygląd.

Dlatego wybór implantu dentystycznego wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem. W  porównaniu z tradycyjnym leczeniem, implanty mają dużą przewagę.

6 powodów, dla których implanty są lepsze od innych rozwiązań

  • Wyglądają, funkcjonują i są odczuwalne jak prawdziwe zęby.
  • Nie wymagają szlifowania zdrowych zębów, aby wykonać koronę lub most.
  • Implanty umieszczone w kości stymulują tkankę kostną i dziąsła, zapewniając atrakcyjny wygląd i zachowując jednocześnie kształt twarzy.
  • Nie wymagają kleju do utrzymania protezy we właściwym miejscu.
  • Eliminują dyskomfort związany z luźnymi protezami.
  • W przypadku konieczności usunięcia któregoś z zębów, będących podparciem dla mostu, trzeba często bezpowrotnie zdemontować cały most. Niezbędne jest wtedy wykonanie nowej pracy na większej ilości zębów. Implanty pozwalają uniknąć takiej sytuacji.
    To naprawdę znacząca redukcja kosztów leczenia!

Smile design

Zobacz jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech.

Smile design - Twój nowy uśmiech

Implanty

Nowoczesne i trwałe rozwiązanie także dla Ciebie.

Implanty w Niewada Clinic

Stomatologia estetyczna

Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się pięknym uśmiechem!

Stomatologia estetyczna w Niewada Clinic