Wybielanie zębów

Jak dobrze wiemy, osoby z ładnym uśmiechem są lepiej postrzegane przez otoczenie, a śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem każdego z nas. W NIEWADA CLINIC pomagamy spełnić to marzenie!  Wybielanie  zębów  jest  bezpiecznym  zabiegiem,  rutynowo  stosowanym w naszym centrum. Jeśli chcesz poprawić kolor swoich zębów, polecamy trzy najbardziej efektywne metody:

Wybielanie zębów - dobór metody
Efekt wybielania zębów

Wybielanie nakładkowe:

Zabieg wybielania nakładkowego (zwanego domowym lub nocnym) trwa od dwóch do trzech tygodni. W tym czasie pacjent stosuje indywidualnie wykonane nakładki, do których aplikuje się specjalny preparat. Długi czas działania sprawia, że efekt wybielenia zębów jest najlepszy i utrzymuje się najdłużej, bo nawet do kilku lat.

Nakładkowe wybielanie zębów - domowe
Nakładkowe wybielanie zębów - nocne

Wybielanie gabinetowe:

Alternatywą dla wybielania nakładkowego jest metoda wybielania gabinetowego. W tym zabiegu stosujemy preparaty o bardzo wysokim stężeniu. Wybielanie to przeprowadza się podczas jednej wizyty. Ogromną zaletą jest bardzo krótki czas rozjaśniania zębów. Jednak efekty nie utrzymują się tak długo, jak w przypadku metody domowej.

Gabinetowe wybielanie zębów - efekty w najkrótszym czasie
Wybielanie przy użyciu preparatów o wysokim stężeniu

Wybielanie zębów leczonych kanałowo:

Często zdarza się, że zęby leczone kanałowo przebarwiają się, co w przypadku zębów przednich może stanowić bardzo poważny problem estetyczny. Skutecznym rozwiązaniem jest metoda wybielania wewnętrznego, która pozwoli na przywrócenie radosnego uśmiechu.

W niektórych przypadkach istnieje potrzeba połączenia różnych metod wybielania. W NIEWADA CLINIC wybieramy najbardziej optymalną dla Ciebie metodę leczenia.Smile design

Zobacz jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech.

Smile design - Twój nowy uśmiech

Implanty

Nowoczesne i trwałe rozwiązanie także dla Ciebie.

Implanty w Niewada Clinic

Stomatologia estetyczna

Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się pięknym uśmiechem!

Stomatologia estetyczna w Niewada Clinic