Precyzja bez kompromisów

Perfekcja na każdym etapie pracy. Jako standard przyjęliśmy pracę lekarzy i higienistek przy użyciu lup i mikroskopu. Używamy najlepszych materiałów. Naturalnie wyglądające uzupełnienia charakteryzują się niespotykaną szczelnością , trwałością i estetyką. Świadomi jakości naszych usług udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonane przez nas korony i mosty.

*Dalsze informacje dotyczące warunków gwarancji dostępne są w dziale Pytania.

Precyzyjny zabieg stomatologiczny
Planowanie leczenia stomatologicznego

Planowanie leczenia

Szczegółowe badanie jamy ustnej, zdjęcia RTG ( w tym pantomograficzne), analiza modeli diagnostycznych i wreszcie dokumentacja fotograficzna służą nam do stworzenia indywidualnego planu leczenia. Skoncentrujemy się na Państwa problemach, chętnie odpowiemy na pytania. Dostosujemy plan do potrzeb. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie naszych pacjentów, ponieważ Państwa dobre samopoczucie to dla nas najwyższa wartość.

Smile design

Dzięki programowi SMILE DESIGN jeszcze przed podjęciem leczenia możemy z dużą dokładnością przedstawić ostateczny efekt estetyczny- NOWY UŚMIECH!
Umożliwia to unikalny proces transformacji komputerowo zaprojektowanego uśmiechu na trójwymiarowy model. Sami będziecie mogli Państwo zdecydować jaki kształt, układ i kolor zębów jest dla Was najlepszy a rezultat ocenić w lustrze . Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu ułatwimy podjęcie tej ważnej decyzji…A to wszystko bez użycia wiertła!

Smile design - projektowanie uśmiechu
Planowanie leczenia stomatologicznego

Leczenie bez stresu

W NIEWADA CLINIC stworzyliśmy przyjazną atmosferę. To miejsce przynoszące radość i zadowolenie pacjentom, a także naszemu zespołowi. Już na pierwszym spotkaniu przekonacie się Państwo, że wizyta u dentysty nie musi być stresująca. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie było jak najbardziej komfortowe i delikatne. Stosujemy najskuteczniejsze metody znieczulenia, ból nie będzie już przeszkodą do doskonałego uśmiechu.

Minimalnie inwazyjne techniki

Oszczędność opracowania zęba należy do głównych zasad nowoczesnej terapii. W tym celu wykorzystujemy lupy, mikroskop, kamerę z 200-kroktnym powiększeniem oraz inne urządzenia pozwalające uzyskać maksymalną dokładność i oszczędzić jak najwięcej zdrowych tkanek zęba. Planujemy leczenie zapewniające najmniejszą ingerencję przy uzyskaniu maksimum efektów.

Precyzyjne narzędzia stomatologiczne

Smile design

Zobacz jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech.

Smile design - Twój nowy uśmiech

Implanty

Nowoczesne i trwałe rozwiązanie także dla Ciebie.

Implanty w Niewada Clinic

Stomatologia estetyczna

Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się pięknym uśmiechem!

Stomatologia estetyczna w Niewada Clinic