Zespół

Daria Krawiec

Fizjoterapeuta

Daria Krawiec

Fizjoterapeuta

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia w Warszawie. Zdobyłam również stypendium na prestiżowej uczelni Semmelweis University w Budapeszcie.

W ciągu ostatnich 8 lat aktywnie współpracuje z Kadrami Narodowymi Polski w Pływaniu oraz w Podnoszeniu Ciężarów jako Fizjoterapeuta jak i trener przygotowania motorycznego. Oprócz tego pracowałam też z indywidualnymi klientami. Byłam również zatrudniona w gabinetach w Warszawie oraz Łomiankach.

Ukończyłam tliczne kursy w Polsce jak i w Niemczech, Włoszech i Węgrach, obejmujące różne aspekty fizjoterapii, tj. zaburzenia czaszkowo-szyjne aż po stopy i staw skokowy.

Swoje doświadczenie fizjoterapeutyczne od początku świadomie buduję wokół aktywności fizycznej. W rehabilitacji stawiam na ruch, nawet minimalny, oraz zbudowanie stałego zainteresowania pacjenta wybraną dyscypliną sportu, która pozwoli zapobiegać dalszym kontuzjom. Fizjoterapię opieram na manipulacjach powięziowych, uzupełniając ją technikami osteopatycznymi, czy kinezjologicznymi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, w holistycznym ujęciu, skupiając się zarówno na przyczynie, jak i objawach jednostki chorobowej.