Wybielanie zębów Warszawa
- klinika Niewada Clinic

Wybielanie zębów jest jedną z najbardziej efektownych metod przywracania pięknego i olśniewającego wyglądu, nie tylko zębów, ale i całej twarzy. Jak dobrze wiemy, osoby z ładnym uśmiechem są lepiej postrzegane przez otoczenie, a śnieżnobiała biel zębów jest marzeniem każdego z nas. W Niewada Clinic pomagamy je spełnić! Wybielanie zębów jest bezpiecznym zabiegiem, stosowanym w naszej klinice z sukcesami i spektakularnymi efektami.

Profesjonalne wybielanie zębów to bezpieczna i skuteczna metoda na przywrócenie blasku Twojemu uśmiechu.

Wybielanie nakładkowe

Zabieg wybielania nakładkowego (zwanego domowym lub nocnym) trwa od dwóch do trzech tygodni. W tym czasie Pacjent stosuje indywidualnie wykonane nakładki, do których aplikuje się specjalny preparat. Długi czas działania sprawia, że efekt wybielenia zębów jest najlepszy, długo się utrzymuje i jest najbezpieczniejszy.

Wybielanie gabinetowe

Alternatywą dla wybielania nakładkowego jest metoda wybielania gabinetowego. Na powierzchnię zębów nakładamy żel wybielający, który aktywujemy za pomocą niebieskiego światła lampy . 

Żel, przenikając przez szkliwo, dostaje się do zębiny i podczas reakcji chemicznej przy podwyższonej temperaturze uwalnia tlen atomowy, który jest odpowiedzialny za efekt wybielania. Zabieg przeprowadza się podczas jednej lub dwóch wizyt. Zaletą jest krótki czas rozjaśniania zębów.

Wybielanie zębów leczonych kanałowo

Często zdarza się, że zęby leczone kanałowo przebarwiają się, co w przypadku zębów przednich może stanowić bardzo poważny problem estetyczny. Skutecznym rozwiązaniem jest metoda wybielania wewnętrznego, która pozwoli na przywrócenie koloru zęba. W niektórych przypadkach istnieje potrzeba połączenia różnych sposobów wybielania.

Wybielanie w NIEWADA CLINIC pozwala na rozjaśnienie zębów, nawet o 8 odcieni.

Dlaczego warto wykonać wybielanie w naszej klinice?

Wybielanie pomaga nadać zębom estetyczny i naturalny kolor. Dlatego jest to jeden z procesów leczenia protetycznego w naszej klinice. Dzięki temu, każdy z naszych Pacjentów dostaje od nas pracę, która olśniewa. Wybielanie pomaga też ustalić docelowy odcień prac, przez co protetyka jest jeszcze efektywniejsza.

Cenimy czas naszych Pacjentów, dlatego stawiamy na efektywność leczenia. W naszym gabinecie korzystamy z wybielania nakładkowego, które szybko i skutecznie nadaje zębom zamierzony odcień i przywraca młodzieńczy blask.

Wiemy jak poczucie komfortu i bezpieczeństwa wpływa na jakość leczenia. Stąd na każdym etapie wykonujemy dokumentację fotograficzną, abyś zarówno Ty, jak i lekarz mogli ocenić końcowe efekty leczenia. Są one zawsze naszą najlepszą rekomendacją.

Chcemy, żeby każdy Pacjent wychodził z naszej kliniki z wymarzonym uśmiechem. Aby móc to zapewnić, stawiamy na bardzo dokładną higienę jamy ustnej. Podstawą są częste zabiegi higienizacyjne, które w naszej klinice wykonują doświadczone higienistki. Oczyszczają one zęby z osadów i kamienia co pozwala na nadanie im świeżego blasku. Dzięki temu tworzymy uśmiechy, które zapadają w pamięć.

FAQ

Czy wybielanie jest bezpieczne?

Preparaty do wybielania zębów używane i rekomendowane w Niewada Clinic są bezpieczne, dzięki niskim stężeniom składników wybielających, dozwolonych do stosowania przez Unię Europejską.

Każdemu z naszych Pacjentów wybieramy indywidualną metodę wybielania, dostosowaną do jego potrzeb.

Przed rozpoczęciem terapii upewniamy się, że zęby i dziąsła są zdrowe. Jest to konieczny warunek, dzięki któremu możemy uzyskać pożądane efekty wybielania.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

Efekt wybielania, w zależności od stylu życia, może utrzymywać się do kilku lat. Oczywiście, jeżeli palimy papierosy, pijemy duże ilości kawy oraz herbaty, efekt ten będzie się znacznie krócej utrzymywać.

Czy są przeciwwskazania przed zabiegiem wybielania?

Zabieg profesjonalnego wybielania może być przeprowadzany jedynie u osób pełnoletnich, które mają zdrowe wszystkie zęby. Nie wykonuje się go u kobiet w ciąży.

Przed rozpoczęciem zabiegu Pacjent, zawsze kierowany jest na wizytę higienizacyjną w celu usunięcia złogów kamienia i osadu nazębnego, przez który nie osiągniemy zamierzonego efektu.