Stomatologia bez bólu!

The WAND

U nas nie boli. Tą zasadą kierujemy się w trakcie leczenia naszych pacjentów. Specjalnie w tym celu używamy standardowo urządzenia THE WAND, które w sposób skuteczny pozwala na bezbolesne znieczulenie. 

THE WAND jest komputerowo sterowanym systemem podającym w sposób delikatny i wolny znieczulenie tak, że nie poczujesz żadnego dyskomfortu. Stosujemy go za równo przy wykonywaniu „plomb”, protetyki czy chirurgii oraz w trakcie innych zabiegów, wymagających znieczulenia. Nasi pacjenci bardzo lubią to urządzenie.

Podtlenek azotu

Podtlenek azotu znany jako gaz rozweselający, jest najczęściej stosowaną formą sedacji w stomatologii. Proces wprowadzania w stan odprężenia jest dokładnie monitorowany przez lekarza. Poczujesz się całkowicie zrelaksowany. Uczucia strachu i niepokoju znikają i będziesz gotowy spokojnie poddać się zabiegowi dentystycznemu. Większość procedur można ukończyć podczas jednej wizyty, gdy pacjent jest poddany sedacji. 

Świetne efekty stosowania gazu rozweselającego, uzyskujemy podczas przyjmowania dzieci. Pozbawieni strachu i lęku nasi najmłodsi pacjenci bardzo chętnie poddają się leczeniu zębów. 

Sedacja podtlenkiem azotu jest bardzo bezpieczna i skuteczna. Po zakończeniu zabiegu, gaz szybko się wypłukuje i można powrócić do codziennych czynności. Jeśli martwisz się kolejną wizytą u dentysty, czas to zmienić! Zapytaj nas o leczenie w podtlenku azotu.,

Znieczulenie ogólne to wspaniała alternatywa!

W NIEWADA CLINIC bezpiecznie przeprowadzamy zabiegi w narkozie. Leczenie dzieci, usuwanie trudnych zębów czy rozległe procedury implantologiczne dzięki znieczuleniu ogólnemu wykonujemy w komfortowych dla Ciebie warunkach, bez stresu. Podczas znieczulenia nad naszymi pacjentami czuwa wykwalifikowany i doświadczony zespół anestezjologiczny, do którego dyspozycji pozostaje specjalnie w tym celu przygotowana sala zabiegowa.