Zespół

Lek. stom. Joanna Madej

Lek. stom. Joanna Madej

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który to ukończyłam w roku 2006. Odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie.  Należę do grona Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego EOS.

Od 2007 roku jestem zatrudniona w Poradni Ortodoncji Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie (obecnie Mazowieckie Centrum Stomatologii). W roku 2015 rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie Ortodoncji w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CEPELEK w Warszawie. Mam na swoim koncie liczne szkolenia w Polsce i za granicą z zakresu Ortodoncji i ortopedii szczękowej, obecnie uczestniczę w prestiżowym 2 letnim szkoleniu Postgraduate FACE/Roth-Williams  in Andvanced Orthodontics.  Zajmuję się leczeniem pacjentów dorosłych i dzieci aparatami ruchomymi i stałymi oraz aparatami Invisalign

Prywatnie jestem mamą uroczej Zosi. Kocham sport, podróże i mojego męża…psa Hektora. W wolnych chwilach czytam poezję Rielkiego w oryginale i hoduję peonie w moim ogrodzie jak ze snów.

Co trzeba zrobić, żeby zostać moim pacjentem i jak przebiega leczenie ortodontyczne? Przedstawiam plan w kilku prostych krokach:

  • Umawiamy się na pierwsza konsultację.
  • Na wizycie wstępnie oceniamy problemy i pobieramy wyciski do otrzymania modeli gipsowych uzębienia, wykonujemy zdjęcia fotograficzne twarzy oraz zębów pacjenta, kierujemy na badania rtg, inne konsultacje.
  • Następnym krokiem jest indywidualny plan leczenia: omawiamy diagnozę i możliwe sposoby leczenia, ustalamy wstępny kosztorys i czas leczenia.
  • Teraz przyszedł czas na założenie aparatu.
  • Co 5-6 tygodni spotykamy się na kontrolę – sprawdzam, czy wszystko idzie zgodnie z planem, dokonuję aktywacji aparatu i jak zawsze odpowiadam na Twoje pytania.
  • Na koniec zdejmujemy aparat i cieszymy się najpiękniejszym uśmiechem pod słońcem!…przestrzegajac zaleceń retencji:)

Nasz specjalista zajmuje się:

Ortodoncja