Bonding bez usuwania zdrowego szkliwa

Bonding Warszawa

W Niewada Clinic często spotykamy się z prośbą: proszę mi zrobić licówki, chcę mieć ładne, równe, białe zęby. Z doświadczenia wiemy jednak, że po krótkiej rozmowie część naszych Pacjentów rezygnuje z tego pomysłu. Niektórzy obawiają się preparacji szkliwa, inni nie mogą pozwolić sobie kompleksowe leczenie ortodontyczne czy protetyczne, które w wielu przypadkach jest konieczne przed założeniem licówek, bo po prostu nie mają na to czasu. Właśnie takim osobom proponujemy kompozytową korektę uśmiechu (często nazywaną „bondingiem”). Bez usuwania zdrowego szkliwa i zębiny, z możliwością łatwej naprawy czy korekty.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Czym jest bonding?

Bonding to zabieg, w którym za pomocą idealnie dobranych kolorystycznie materiałów kompozytowych (tzw. białych wypełnień), bez usuwania zdrowego szkliwa wydłużamy, rozjaśniamy lub korygujemy kształt zębów. Ta metoda korekty uśmiechu ma dużo zalet: jest szybka, efektowna, łatwa do naprawy nawet po wielu latach i ekonomiczna.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Chcesz wcześniej zobaczyć projekt swojego uśmiechu?

Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej, jaki będzie efekt naszego leczenia, możemy dla Ciebie przygotować projekt Twojego nowego uśmiechu.

 

Przekonasz się, jak po leczeniu będą wyglądać Twoje zęby. Możemy przygotować dla Ciebie Digital Smile Design (DSD) czyli komputerowy projekt zębów nałożony na Twoje zdjęcia.

 

Przygotujemy wax-up, czyli woskowy wzór zębów na modelu oraz mock-up. Mock-up to tymczasowa, całkowicie odwracalna metoda odbudowy zębów, dzięki której zobaczysz, czy nowy kształt zębów Tobie odpowiada, sprawdzisz, jak się czujesz z nowym uśmiechem, no i będziesz mieć możliwość pokazania nowego uśmiechu Twoim bliskim.

Dlaczego bonding w Niewada Clinic?

Minimalnie inwazyjne procedury

W NIEWADA CLINIC naszą zasadą jest poszanowanie ludzkiego ciała. Szczególną uwagę zwracamy na ochronę tkanek zębów, dziąseł, układu żucia, ale też reszty organizmu. Pracujemy minimalnie inwazyjnie. Naturalne szkliwo i zębina są dla nas na wagę złota, dlatego nie naruszamy ich struktur, jeśli nie ma takiej potrzeby. Wykonywany przez nas bonding nie wymaga usuwania znacznej ilości szkliwa i najczęściej jest procedurą odwracalną.