Pierwsze w Polsce Laboratorium bioestetyczne

Zaawansowane laboratorium protetyczne Niewada Clinic.

Tutaj łączymy pasję, precyzję i innowacyjność, aby każdy uśmiech stał się małym dziełem sztuki.

Dlaczego własne laboratorium protetyczne to nasz atut?

W naszym laboratorium, lekarze i technicy pracują ramię w ramię, co gwarantuje niezwykłą precyzję i szybkość realizacji.

 

Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań w swoich specjalizacjach.

 

Dzięki temu zapewniamy produkty protetyczne najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów.

Międzynarodowa współpraca dla najwyższej jakości prac protetycznych

Jesteśmy dumni ze współpracy naszego laboratorium z czołowymi technikami dentystycznymi z Niemiec i USA. To partnerstwo umożliwia nam dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów na rynku.

Międzynarodowa współpraca dla najwyższej jakości prac protetycznych

Poza realizacjami na potrzeby pacjentów naszej Kliniki, prace protetyczne przygotowujemy również na zlecenie lekarzy z całego świata.

Innowacje i technologie w naszym Laboratorium

W naszym laboratorium priorytetem są innowacje i zaawansowana technologia, umożliwiające nam realizację najwyższej jakości usług protetycznych z uwzględnieniem specyficznych problemów każdego pacjenta. Kluczowym elementem naszego wyposażenia są specjalistyczne frezarki iMes-iCore z unikatowymi strategiami frezowania i dostosowane specjalnie do naszych potrzeb drukarki 3D, które gwarantują precyzję i estetykę.

 

Choć szczegóły techniczne pozostają naszą tajemnicą, zapewniamy, że te urządzenia są kluczowe dla innowacyjności naszych rozwiązań protetycznych, umożliwiając tworzenie produktów na najwyższym poziomie dopasowania i funkcjonalności. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania CAD i CAM, co umożliwia nam projektowanie i produkcję z niezwykłą dokładnością. Nasza współpraca z wiodącymi na rynku firmami, takimi jak Dentsply Sirona, Hexdent, i Natrodent, pozwala nam dostarczać produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i innowacyjności.

 

Nasza współpraca z czołowymi firmami branżowymi nie ogranicza się jedynie do korzystania z ich produktów – wspólnie pracujemy nad udoskonaleniem i tworzeniem rozwiązań oraz programów skrojonych na miarę naszych potrzeb. Ta synergia pozwala nam na opracowywanie innowacyjnych aplikacji i technik, które są dedykowane wyłącznie dla naszej kliniki, co wyróżnia nas na rynku.

 

Jednym z przykładów takiej dedykacji jest opracowanie kombinowanych szablonów implantologicznych, które umożliwiają jednoczesną odbudowę protetyczną. To unikatowe podejście pozwala na skrócenie czasu leczenia i zwiększenie komfortu pacjentów, co jest bezprecedensowym rozwiązaniem w branży.

Agnieszka Sekutowicz

Szefowa Laboratorium /

Techniczka dentystyczna

 

Zaawansowana wiedza i umiejętności Agnieszki, zdobyte w ramach szkoleń dla techników dentystycznych organizowanych przez renomowaną, amerykańską OBI Foundation, gwarantują pacjentom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań protetycznych na światowym poziomie, czyniąc jej umiejętności i wiedzę wyjątkowo unikalnymi w skali kraju.

 

Każda korona, most czy licówka tworzona przez jej Zespół to nie tylko perfekcyjne uzupełnienie uśmiechu, ale też wyraz pasji do tworzenia piękna, które odmienia życie ludzi.