Wybielanie zębów Warszawa

Profesjonalne wybielanie zębów to bezpieczna i skuteczna metoda na przywrócenie blasku Twojemu uśmiechu.

 

Wybielanie zębów jest jedną z najbardziej efektownych metod przywracania pięknego i olśniewającego wyglądu, nie tylko zębów, ale i całej twarzy. Jak dobrze wiemy, osoby z ładnym uśmiechem są lepiej postrzegane przez otoczenie, a śnieżnobiała biel zębów jest marzeniem każdego z nas. W Niewada Clinic pomagamy je spełnić! Wybielanie zębów jest bezpiecznym zabiegiem, stosowanym w naszej klinice z sukcesami i spektakularnymi efektami.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybielanie nakładkowe

Zabieg wybielania nakładkowego (zwanego domowym lub nocnym) trwa od dwóch do trzech tygodni. W tym czasie Pacjent stosuje wykonane specjalnie dla niego nakładki, do których aplikuje się specjalny preparat. Długi czas działania sprawia, że efekt wybielenia zębów jest najlepszy, długo się utrzymuje i jest najbezpieczniejszy.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wybielanie zębów leczonych kanałowo

Często zdarza się, że zęby leczone kanałowo przebarwiają się, co w przypadku zębów przednich może stanowić bardzo poważny problem estetyczny. Skutecznym rozwiązaniem jest metoda wybielania wewnętrznego, która pozwoli na przywrócenie koloru zęba. W niektórych przypadkach istnieje potrzeba połączenia różnych sposobów wybielania.

Co zyskujesz wybielając zęby u nas?

Sprawdzone rozwiązania

Cenimy czas naszych Pacjentów, dlatego stawiamy na efektywność leczenia. W naszym gabinecie korzystamy z wybielania nakładkowego, które szybko i skutecznie nadaje zębom zamierzony odcień i przywraca młodzieńczy blask.

Komfort i pewność

Wiemy jak poczucie komfortu i bezpieczeństwa wpływa na jakość leczenia. Dlatego na każdym etapie wykonujemy dokumentację fotograficzną, abyście zarówno Ty, jak i lekarz mogli ocenić końcowe efekty leczenia. Są one zawsze naszą najlepszą rekomendacją.

Trwałość

Chcemy, żeby każdy Pacjent wychodził z naszej kliniki z wymarzonym uśmiechem.

 

Aby móc to zapewnić, przed wybielaniem rekomendujemy bardzo dokładną higienę jamy ustnej w domu, a także zabieg higienizacyjny, które w naszej klinice wykonują doświadczone higienistki. Oczyszczają one zęby z osadów i kamienia co pozwala na nadanie im świeżego blasku. Dzięki temu tworzymy uśmiechy, które zapadają w pamięć.

Instruktaż

Po zabiegu wybielania, nasi Pacjenci otrzymują szczegółową instrukcję. Postępując zgodnie z zaleceniami mogą jeszcze dłużej cieszyć się lśniącym uśmiechem

FAQ / Wybielanie zębów

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Preparaty do wybielania zębów używane i rekomendowane w Niewada Clinic są bezpieczne, dzięki niskim stężeniom składników wybielających, dozwolonych do stosowania przez Unię Europejską.

Każdemu z naszych Pacjentów wybieramy indywidualną metodę wybielania, dostosowaną do jego potrzeb.

Przed rozpoczęciem terapii upewniamy się, że zęby i dziąsła są zdrowe. Jest to konieczny warunek, dzięki któremu możemy uzyskać pożądane efekty wybielania.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu wybielania zębów?

Zabieg profesjonalnego wybielania może być przeprowadzany jedynie u osób pełnoletnich, które mają zdrowe wszystkie zęby. Nie wykonuje się go u kobiet w ciąży.

 

Przed rozpoczęciem zabiegu Pacjent, zawsze kierowany jest na wizytę higienizacyjną w celu usunięcia złogów kamienia i osadu nazębnego, przez który nie osiągniemy zamierzonego efektu.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania zębów?

Efekt wybielania, w zależności od stylu życia Pacjenta, może utrzymywać się do kilku lat.

 

Oczywiście w przypadku palaczy, osób pijących duże ilości kawy oraz herbaty, efekt ten będzie utrzymywał się znacznie krócej.