Dlaczego
Niewada Clinic?

Bezpieczne leczenie to minimalnie inwazyjna, kompleksowa stomatologia estetyczna. Cenimy Twoje zaufanie oferujemy sterylność i bezpieczeństwo. Zajmiemy się indywidualnie Twoim problemem, gdzie tylko Ty i Twój uśmiech się liczą. To jest Twój czas w Niewada Clinic!

Leczenie Bez Stresu

W Niewada Clinic stworzyliśmy przyjazną atmosferę. To miejsce przynoszące radość i zadowolenie pacjentom, a także naszemu zespołowi. Już na pierwszym spotkaniu przekonacie się Państwo, że wizyta u dentysty nie musi być stresująca. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie było jak najbardziej komfortowe i delikatne. Stosujemy najskuteczniejsze metody znieczulenia, w tym GAZ ROZWESELAJĄCY, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Ból i strach nie będą już przeszkodą do doskonałego uśmiechu.

PIERWSZA WIZYTA

Minimalnie inwazyjne techniki

Oszczędność opracowania zęba należy do głównych zasad nowoczesnej terapii. W tym celu wykorzystujemy lupy, mikroskop, kamerę z 200-krotnym powiększeniem oraz inne urządzenia pozwalające uzyskać maksymalną dokładność i oszczędzić jak najwięcej zdrowych tkanek zęba. Planujemy leczenie zapewniające najmniejszą ingerencję przy uzyskaniu maksimum efektów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Smile Design

Dzięki programowi Smile Design jeszcze przed podjęciem leczenia możemy z dużą dokładnością przedstawić ostateczny efekt estetyczny- nowy uśmiech! Umożliwia to unikalny proces transformacji komputerowo zaprojektowanego uśmiechu na trójwymiarowy model. Sami będziecie mogli Państwo zdecydować jaki kształt, układ i kolor zębów jest dla Was najlepszy, a rezultat ocenić w lustrze. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu ułatwimy podjęcie tej ważnej decyzji… A to wszystko bez użycia wiertła!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz jak możemy Ci pomóc: