Metamorfozy

Poznaj rezultaty naszej pracy: leczenia implantologicznego i protetycznego, efektów leczenia bruksizmu, likwidacji recesji dziąseł, licówek, wybielania oraz higienizacji. Prześledź razem z nami historie zmian, które wprowadziły pozytywne rewolucje w uśmiechach naszych pacjentów.

Leczenie Bioestetyczne

Jesteśmy pierwszą w Polsce kliniką stomatologii bioestetycznej oferującą pełną, oryginalną procedurę leczenia.

Bioestetka jest minimalnie inwazyjną formułą terapii z zachowaniem piękna i proporcji naturalnych zębów. Leczenie bioestetyczne skupia się na całym systemie żucia jamy ustnej, a nie na problemach pojedynczych zębów. W stomatologii bioestetycznej leczy się źródło problemu, a nie tylko objawy.

CZYTAJ WIĘCEJ O BIOESTETYCE

Recesja Dziąseł

Nowoczesna stomatologia to funkcjonowanie w pełnej harmonii tzw. „białej i czerwonej estetyki”. Zachowanie naturalnych proporcji zębów względem dziąseł sprawia, że uśmiech idealnie wpisuje się w ramę ust. Nasza klinika specjalizuje się w mikrochirurgii periodontologicznej, dzięki której korygujemy nieregularną linię dziąsła, odsłonięte szyjki zębów, zbyt długie lub zbyt krótkie korony czy ubytek dziąsła lub kości po usuniętym zębie.

 

Naszym celem jest nie tylko estetyczna poprawa uśmiechu, ale przede wszystkim zapewnienie zdrowia w całej jamie ustnej.

CZYTAJ WIĘCEJ O LECZENIU RECESJI

Implantologia

Jesteśmy przekonani, że sukces terapii zaczyna się od starannego dopasowania metod do indywidualnych potrzeb i sytuacji klinicznej każdego Pacjenta.

Bez względu na to z jakiego rodzaju problemem zwraca się do nas Pacjent – jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej biologiczne rozwiązanie. Zaawansowane zabiegi w strefie estetycznej, pełnołukowe odbudowy All-on-four, mosty, implantacja natychmiastowa to jedynie część z rozwiązań jakie stosujemy w codziennej praktyce.

CZYTAJ WIĘCEJ O IMPLANTACH

Protetyka

Protetyka stomatologiczna to dziedzina, która zajmuje się odtwarzaniem brakujących zębów oraz przywracaniem funkcji i estetyki jamy ustnej. Licówki, korony, mosty i inne prace protetyczne
wykonujemy w sposób minimalnie inwazyjny maksymalnie oszczędzając Twój własny ząb.

 

Pracujemy tak, aby połączyć efekt blasku, świeżości i naturalności uśmiechu. To najtrudniejsze wyzwanie, któremu oddajemy się z pasją od wielu lat. Poświęcamy czas tylko dla Ciebie, aby rezultat wykonanych licówek czy koron w pełni Cię satysfakcjonował bo dla nas liczy się efekt!

CZYTAJ WIĘCEJ O PROTETYCE

Leczenie bruksizmu